KONST / Litografier / Färglitografi 14477419
nr 1447 7419
Ulrica Hydman-Vallien
(1938-2018), Sverige
Signerad, numrerad 1052/1500. Färglitografi, bildmått: 55x40cm, yttermått inklusive ram: 67x50cm
Ulrica Hydman-Vallien, svensk konstnär född 1938, död 2018.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 7 februari 2022
kl 20:17:51
500 kr
600 kr
700 kr
Ulrica Hydman-Vallien
Läs mer om Ulrica Hydman-Vallien